אודות

חברת "גימו" היא חלק מקבוצת "איגמי" ומשמשת פלטפורמה איכותית ליבוא ציוד משרדי וחותמות ולאספקת ציוד משרדי ללקוחות הקבוצה וללקוחות עסקיים ופרטיים אחרים. במסורת קבוצת "איגמי" מערך השירות נותן מענה מהיר ומתאים את עצמו לדרישות המשתנות של הלקוחות. "גימו" מספקת ציוד משרדי איכותי בהפצה ישירה ללקוחות ובמחירים הוגנים, ללא חיוב משלוח (באיזורי החלוקה). "גימו" מספקת מגוון רחב ומלא של צורכי משרד, מכשירי כתיבה, ציוד היקפי למחשבים, מיכון משרדי, ראשי דיו וטונרים, חותמות איכותיות ומוצרי מזון וניקיון.

בנוסף, אנו מספקים שירותי צילום וכריכה גם בכמויות גדולות, סריקות, הדפסות מקבצים, הכנת חומר לבתי משפט לרבות הוספת דגלונים וחוצצים.
ניסיונה הרב של קבוצת "איגמי" במתן שירות לאלפי לקוחות גדולים וקטנים כאחד, גרם להחלטה על הרחבת השירות ומתן מענה גם באמצעות אתר אינטרנט יעודי הזמין ללקוחות ומאפשר הזמנה בכל עת.
לא סתם נבחר הסלוגן "גימו – בדרך שלך" שכן כל מהות עבודתנו נשענת על שביעות רצון הלקוח והחברה פועלת בדיוק בדרך שלכם, הלקוחות.
באתר החדש לקוח עסקי יכול להיכנס למערכת באמצעות סיסמא, לבדוק את הזמנותיו, לבקש הצעות מחיר, ולראות את כרטיס הלקוח שלו אצלנו.
האתר מוגן בטכנולוגיות החדשות ביותר המבטיחות את פרטיות הלקוחות ואת השמירה על הנתונים של הלקוחות. ביצוע הזמנות באתר האינטרנט חוסך ללקוח זמן ומאפשר שליטה מרבית בהזמנות וניצול מבצעים מיוחדים הקיימים רק באתר. 
הכל בנוחות, במהירות, בזמנכם הפנוי ובאבטחה מלאה. השירות ניתן על ידי עובדים מנוסים ומקצועיים ואנו אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות זה.
עומדים לשרותכם בכל עת!